01/06/2021

Hygienická opatření pro diváky červnových představení

Milí diváci,

 

těšíme se na vás na červnových představeních. Podle platných nařízení vlády musíme všichni dodržet následující hygienická opatření (je však možné, že se do doby představení opět změní, sledujte proto náš web nebo Facebook, kde se dozvíte aktuální informace).

 

Při kontrole vstupenek vám změříme teplotu bezkontaktním teploměrem a zapíšeme si váš kontakt. Také zkontrolujeme, že máte jedno z nařízených potvrzení, a to buď:

1. Potvrzení o negativním POC antigenním testu ne starším 72 hodin (platí i potvrzení od zaměstnavatele, samotest NEBUDE akceptován), nebo

2. negativní PCR test ne starší 7 dní, nebo

3. potvrzení o prodělání nemoci ne starší 180 dní, nebo

4. potvrzení o očkování (minimálně 21 dní od první dávky)

 

Bez jednoho z těchto potvrzení vás do sálu v žádném případě nemůžeme vpustit. Také vás prosíme o nasazení respirátoru před vstupem do Divadla VILA Štvanice a jeho důsledné nošení uvnitř.

 

Pro vaše bezpečí pravidelně testujeme celý provozní i umělecký tým, ozonujeme prostory VILY, k dispozici je vám desinfekce a dodržujeme veškerá další hygienická nařízení.

 

Doporučená testovací místa v okolí VILY: Pražská tržnice, Hala 19, Bubenské nábřeží 306/13, Odběrové pracoviště Praha, Revoluční 19 nebo COVID point v Karlíně, Malého 282/3.