• Den Opričníka
  • Tygří výběr
  • Poincarého domněnka
  • Soudný den
  • Deník 1959-1974
  • Antická Štvanice 2016
  • GOLEM Štvanice
  • SVAŤÁK Štvanice – III. ročník
  • Explosis
  • Aprílový kabaret: matematický
  • SVAŤÁK Štvanice
  • Krabat
  • Zápal
  • SVAŤÁK Štvanice – II. ročník
  • Vij
  • Ovidius: Orfeus
  • PUNK ROCK
  • Otcizení
  • Explosis
  • SVAŤÁK Štvanice
  • Poincarého domněnka
  • Deník 1959-1974
  • GOLEM Štvanice
  • Krabat
  • Zápal
  • Vij
  • Otcizení
  • PUNK ROCK
  • Den Opričníka
  • Soudný den
  • Antická Štvanice 2016
  • SVAŤÁK Štvanice – II. ročník
  • SVAŤÁK Štvanice – III. ročník
  • Aprílový kabaret: matematický
  • Ovidius: Orfeus
  • Tygří výběr
  • SVAŤÁK Štvanice – II. ročník

    Třídenní divadelní, filmový a hudební festival povinné maturitní četby!

    29. dubna – 1. května 2016


    HOSTÉ
    Západočeské divadlo v Chebu: STAŘEC, MOŘE A DÍVKA
    Divadlo V. A. D. Kladno: CHARMSOVY PAŠIJE
    PROSTĚJOVSKÁ KAVÁRNA
    DIVADLO (bez záruky) PRAHA: O BÁSNÍKOVI
    VIKTORKY
    Divadlo Dagmar: JÁ HOLDEN
    Divadlo MY Theatre: AUDIENCE

    MINI INSCENACE
    Jan Amos Komenský: ORBIS PICTUS
    Daniel Defoe: ROBINSON CRUSOE
    Johann Wolfgang Goethe: WEARTHER WETTER
    Alexandr Sergejevič Puškin: MALÉ TRAGÉDIE
    Edgar Alan Poe: BERENICE
    Karel Hynek Mácha: MÁJ
    Lewis Carroll: ALENKA V KRAJI DIVŮ
    Oscar Wilde: OBRAZ DORIANA GRAYE
    Jack London: EDEN LDN
    Egon Hostovský: CIZINEC HLEDÁ BYT
    Výběr z beatnické poezie: LUNAPARK V HLAVĚ I JINDE
    Zdena Salivarová: HONZLOVÁ

    AUTORSKÁ ČTENÍ
    RADEK MALÝ: Poezie k maturitě
    JIŘÍ DĚDEČEK: Blues pro všechny slušný lidi
    DAVID VAUGHAN: Slyšte můj hlas
    MAREK TOMAN: Chvála oportunismu
    ALENA ZEMANČÍKOVÁ: Příběh v řeči nepřímé
    PETRUŠKA ŠUSTROVÁ: Krvavé země
    RADKA DENEMARKOVÁ: Příspěvek k dějinám radosti
    PETR BORKOVEC: Hřbitov od hřbitova

    KONCERTY
    Jiří Dědeček & Úterý
    Annešanté
    Hm…ve dvou

    LETNÍ KINO
    Juraj Herz: PETROLEJOVÉ LAMPY
    Akira Kurosawa: KRVAVÝ TRŮN
    Andrew Birkin: BETONOVÁ ZAHRADA

    CENY DO SOUTĚŽÍ VĚNOVALA TATO DIVADLA
    Národní divadlo: MODRÝ PTÁK
    Divadlo Na zábradlí: CIZINEC
    Divadlo v Dlouhé: HEDA GABLEROVÁ, OBLOMOV
    Švandovo divadlo: PROMĚNA, HAMLET
    Studio Hrdinů: PAN THEODOR MUNDSTOCK
    Divadlo v Celetné: VIŠŇOVÝ SAD
    Masopust: ORLANDO


    VSTUPNÉ:
    150 Kč/den – studenti a pedagogové
    300 Kč/den – základní vstupné

    300 Kč/tři dny – studenti a pedagogové
    600 Kč/tři dny – základní vstupné

    70 Kč – vstupenka na jeden program